My Favorite Movies


  Rochen's Rating My Rating
1
Alpha Dog 2006,  R)
2
Cloverfield 2008,  PG-13)
Cloverfield
So good! It's awesome...the ending seems to be a bit weird, but it fits in with the context and the realism...
3
Disturbia 2007,  PG-13)
4
Underworld 2003,  R)
5
Buffalo Soldiers 2001,  R)
6
28 Weeks Later... 2007,  R)
7
The Skulls 2000,  PG-13)
The Skulls
This movie is awesome! Coolest stuff!
8
Gossip 2000,  R)
Gossip
Gossip is really good!
9
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
Gridiron Gang
This movie is awesome, best flick ever!
10
Family Guy - Blue Harvest 2008,  Unrated)
11
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story
STEWIE ROCKS!!!!
12
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
Hahaha awesome movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments