My Favorite Movies
| rochcampeau's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 4 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 8 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Old School 2003, R) |
|
| 15 |
Grease 1978, PG) |
|
| 16 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 17 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 18 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 19 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 20 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 21 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 22 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |






















