My Favorite Movies
| robertgordon7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 2 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 3 |
Blade 1998, R) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
Sin City 2005, R) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 8 |
The Nutty Professor 1996, PG-13) |
|
| 9 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Blade II 2002, R) |
|
| 11 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Sister Act 1992, PG) |
|
| 15 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 16 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 17 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 18 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 19 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 20 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 21 |
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006, PG) |





















