Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  robbiestylz's Rating My Rating
1
How to Train Your Dragon 2010,  PG)
2
Shrek 2 2004,  PG)
3
Date Night 2010,  PG-13)
4
College Road Trip 2008,  G)
5
The A-Team 2010,  PG-13)
6
Starsky & Hutch 2004,  PG-13)
7
The Hangover 2009,  R)
8
Madagascar 2005,  PG)
9
Casino Royale 2006,  PG-13)
10
The Sound of Music 1965,  G)
11
Raid on Entebbe 1977,  Unrated)
12
Rise and Fall of Idi Amin 1981,  R)
13
Wall Street: Money Never Sleeps 2010,  PG-13)
14
My Sister's Keeper 2009,  PG-13)
15
Forrest Gump 1994,  PG-13)
16
Das Boot (The Boat) 1981,  R)
17
Australia 2008,  PG-13)
18
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
19
Inside Man 2006,  R)
20
Finding Nemo 2003,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments