My Favorite Movies


  rmparmp's Rating My Rating
1
Little Man 2006,  PG-13)
2
Remember the Titans 2000,  PG)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
The Green Mile 1999,  R)
5
Date Movie 2006,  PG-13)
6
Steel Magnolias 1989,  PG)
7
John Q 2001,  PG-13)
8
Armageddon 1998,  PG-13)
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
10
The Butterfly Effect 2004,  R)
11
The Longest Yard 2005,  PG-13)
12
Flightplan 2005,  PG-13)
13
Scary Movie 2000,  R)
14
Varsity Blues 1999,  R)
15
Yours, Mine and Ours 1968,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments