My Favorite Movies
| rmiddelkamp's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Babe: Pig in the City 1998, G) |
|
| 2 |
Charlotte's Web 2006, G) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 6 |
Babe 1995, G) |
|
| 7 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 8 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 9 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 10 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 11 |
George of the Jungle 1997, PG) |
|
| 12 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |












