My Favorite Movies


  rlbabe1892's Rating My Rating
1
My Girl 1991,  PG)
My Girl
OMG this is my favorite movie
2
Blow 2001,  R)
3
The Godfather 1972,  R)
4
Cinderella 1950,  G)
5
Breakfast at Tiffany's 1961,  PG)
6
Wedding Crashers 2005,  R)
7
The Notebook 2004,  PG-13)
8
Tristan & Isolde 2005,  PG-13)
9
Gone With the Wind 1939,  G)
10
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments