Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  rjlovelovely's Rating My Rating
1
300 2007,  R)
300
hell yeah!!
2
An Unfinished Life 2005,  PG-13)
An Unfinished Life
I could watch this movie, over and over
3
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
Loved it
4
Wild Hogs 2007,  PG-13)
Wild Hogs
I really enjoyed watching this movie. Laughed the entire movie. Got to buy this on DVD.
5
The Exorcist 1973,  R)
The Exorcist
Scaryyyyyy!
6
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
I liked this movie. Is funny.
7
Overboard 1987,  PG)
Overboard
Another great movie.
8
Pathfinder 2007,  R)
Pathfinder
Enjoyed this movie.
9
X-Men Origins - Wolverine 2009,  PG-13)
10
Let's Go To Prison 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments