My Favorite Movies
| Rjdilloway's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Waking Life 2001, R) |
|
| 2 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 3 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 4 |
Blown Away 1994, R) |
|
| 5 |
Mickybo and Me 2005, R) |
|
| 6 |
Salem's Lot 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Mercury Rising 1998, R) |
|
| 8 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 10 |
Sex and the City 2008, R) |










