My Favorite Movies
| RipJCJ's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 2 |
When a Stranger Calls 1979, R) |
|
| 3 |
When a Stranger Calls Back 1993, R) |
|
| 4 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 5 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 6 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 7 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 8 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 9 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 10 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Blood and Chocolate 2007, PG-13) |











