Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  riguy020's Rating My Rating
1
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
2
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) 2007,  R)
3
Billy Madison 1995,  PG-13)
4
28 Weeks Later... 2007,  R)
5
One Missed Call 2007,  PG-13)
6
I Am Legend 2007,  PG-13)
7
30 Days of Night 2007,  R)
8
Transformers 2007,  PG-13)
9
Disturbia 2007,  PG-13)
10
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
11
Dead Silence 2006,  R)
12
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
13
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
14
Kicking & Screaming 2005,  PG)
15
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
16
Blades of Glory 2007,  PG-13)
17
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
18
300 2007,  R)
19
Sorority Boys 2002,  R)
20
The Hills Have Eyes 2006,  R)
21
Stay Alive 2006,  PG-13)
22
The Grudge 2004,  PG-13)
23
The Grudge 2 2006,  PG-13)
24
The Hitcher 2007,  R)
25
Little Miss Sunshine 2006,  R)
26
Nacho Libre 2006,  PG)
27
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
28
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
29
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
30
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
31
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
32
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
33
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
34
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
35
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
36
Final Destination 2000,  R)
37
Final Destination 3 2006,  R)
38
Final Destination 2 2003,  R)
39
Poseidon 2006,  PG-13)
40
Hitch 2005,  PG-13)
41
28 Days Later 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments