My Favorite Movies
| rick9977015's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Warriors 1979, R) |
|
| 2 |
The Departed 2006, R) |
|
| 3 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Event Horizon 1997, R) |
|
| 5 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 7 |
Shooter 2007, R) |
|
| 8 |
Lady in White 1988, PG-13) |
|
| 9 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Reign of Fire 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Fire With Fire 1986, PG-13) |
|
| 12 |
The Outsiders 1983, PG) |










