My Favorite Movies
| rick4tracy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 4 |
Nancy Drew 2007, PG) |
|
| 5 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 6 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 7 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 8 |
RV 2006, PG) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Bad Girls 1994, R) |
|
| 11 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 12 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |












