My Favorite Movies
| richgirll1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 2010, PG) |
|
| 2 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 3 |
Camp Rock: The Final Jam 2010, Unrated) |
|
| 4 |
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Wagons East! 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 7 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 8 |
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian 2009, PG) |
|
| 9 |
Max Payne 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant 2009, PG-13) |
|
| 11 |
Whip It 2009, PG-13) |










