Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Richel77's Rating My Rating
1
George of the Jungle 1997,  PG)
2
Failure to Launch 2006,  PG-13)
3
Shrek the Third 2007,  PG)
4
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
5
Happy Feet 2006,  PG)
6
Bring It On 2000,  PG-13)
7
Honey, I Shrunk the Kids 1989,  PG)
8
Space Jam 1996,  PG)
9
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
Hey frens, anyone has the DVD for this movie. Wanted to watch... Thanks!
10
Eragon 2006,  PG)
11
Spy Kids 2001,  PG)
12
Sister Act 1992,  PG)
13
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
14
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
15
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
17
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
18
Casino Royale 2006,  PG-13)
19
The Princess Diaries 2001,  G)
20
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
21
The Pink Panther 2006,  PG)
22
Cars 2006,  G)
23
The Matrix 1999,  R)
24
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
25
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments