My Favorite Movies
| Rhiannon124's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 2 |
Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat 1999, PG) |
|
| 3 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 4 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 10 |
The Prince of Egypt 1998, PG) |
|
| 11 |
Starsky & Hutch 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Cats: The Musical 1998, G) |
|
| 13 |
Cats Don't Dance 1997, G) |
|
| 14 |
Cats & Dogs 2001, PG) |
|
| 15 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Freaky Friday 2003, PG) |
















