My Favorite Movies
| rhand27's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Joong-cheon (The Restless) (Demon Empire) 2006, Unrated) |
|
| 2 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 3 |
Vampire Effect (Chin gei bin) (The Twins Effect) 2003, R) |
|
| 4 |
The Twins Effect 2 (Chin gei bin 2: Fa dou daai jin) 2004, Unrated) |
|
| 5 |
Tau man ji D (Initial D) 2005, Unrated) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 7 |
I Know Who Killed Me 2007, R) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 10 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 11 |
The Promise (Master of Crimson Armor) (Wu ji) 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 13 |
Boat Trip 2003, R) |
|
| 14 |
Sorority Boys 2002, R) |















rhand27 posted 3 years ago
this are my favorite movies