Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  rgzgirl's Rating My Rating
1
Click 2006,  PG-13)
2
You've Got Mail 1998,  PG)
3
The Break-Up 2006,  PG-13)
4
Superman Returns 2006,  PG-13)
5
Superman II: The Richard Donner Cut 2006,  PG)
6
Superman: Doomsday 2007,  PG-13)
7
Superman IV: The Quest for Peace 1987,  PG)
8
Superman III 1983,  PG)
9
Superman II 1981,  PG)
10
Superman 1978,  PG)
11
Look Up in the Sky: The Amazing Story of Superman 2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments