Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Revan08's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
The Matrix 1999,  R)
4
Spider-Man 2002,  PG-13)
5
Saw III 2006,  R)
6
Click 2006,  PG-13)
Click
I`ve never laughed that much in life, especially the farting scene
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
8
Braveheart 1995,  R)
9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
13
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
14
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
15
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
17
Saw 2004,  R)
18
Saw II 2005,  R)
19
Shrek 2 2004,  PG)
20
Shrek 2001,  PG)
21
50 First Dates 2004,  PG-13)
22
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
23
Gladiator 2000,  R)
24
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments