My Favorite Movies
All my Favorite movies, quite random
| Retrohuney's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 2 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 6 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 9 |
Quills 2000, R) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |











