My Favorite Movies
| resendez21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 2 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Princess & the Marine 2001, Unrated) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 7 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Born on the Fourth of July 1989, R) |
|
| 9 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 10 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Flicka 2006, PG) |













