Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  reoline21's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
ALWAYS ABOUT LOVE
2
Mr and Mrs Loving 1996,  PG-13)
Mr and Mrs Loving
ITS GOOD FOR ALL YOU TO WATCH THIS MOVIE CAUSE IT ABOUT LOVE....
3
Mr. & Mrs. Bridge 1990,  PG-13)
Mr. & Mrs. Bridge
.....LOOKING FORWARD....
4
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
Madea's Family Reunion
....MORE FUNNY.....GOOD TO HAVE FAMILY REUNION LIKE THIS MADEAS FAMILY....
5
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
Madea's Family Reunion
.......SMILE FOR THIS FAMILY....
6
From Justin To Kelly 2003,  PG)
From Justin To Kelly
....THATS ME AND MY BABY...REOPOAMO FAUMUINA....ALWAYS AND FOREVER...
7
Rings 2005,  Unrated)
Rings
?????WHO IS THAT GIRL? WALKING STRAIGHT TO MEEEE....HHHHHAAAAAAA
8
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
Mission: Impossible III
....GO GIRLS....YOU BEAT THEM ALL....
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
......YEAH YEAH....I LOVE THIS MOVIE 'CAUSE ONE OF GREATEST ACTOR NAME ORLANDO BLOOM ACT THIS MOVIE.....GO PIRATES...
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
..ARE YOU LOOKING FOR THE BALCK PEARL....
11
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
..........CAN YOU BE MY MOSTER MOTHER....PLEASE
12
Battle in Heaven (Batalla en el cielo) 2005,  Unrated)
Battle in Heaven (Batalla en el cielo)
HEAVEN IS REAL.....
13
Between Heaven and Hell 1956,  Unrated)
Between Heaven and Hell
ITS YOUR OWN CHOICE....WHETHER YOU WANNA GO TO HEAVEN OR HELL...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments