My Favorite Movies
| renzmvdc's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 3 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 7 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 9 |
Cars 2006, G) |
|
| 10 |
You Changed My Life 2009, Unrated) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 12 |
A Very Special Love 2008, Unrated) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |













