My Favorite Movies
| renrobles's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 7 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 8 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 9 |
Lilo & Stitch 2003, G) |
|
| 10 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 11 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 12 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 14 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Scream 1996, R) |















