My Favorite Movies
Faves. Not in any special order
| remmid0889's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Incredible Hulk 2008, PG-13) |
|
| 2 |
London 2005, R) |
|
| 3 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 5 |
Snatch 2001, R) |
|
| 6 |
Darkness 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Friday the 13th 2009, R) |
|
| 8 |
Friday the 13th Part 2 1981, R) |
|
| 9 |
Friday the 13th Part 3 1982, R) |
|
| 10 |
The Addams Family 1991, PG-13) |
|
| 11 |
The Crow 1994, R) |
|
| 12 |
Enter the Dragon 1973, R) |












