My Favorite Movies
| reggie128's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999, R) |
|
| 4 |
Deuce Bigalow: European Gigolo 2005, R) |
|
| 5 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 11 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 13 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 15 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 16 |
Grease 1978, PG) |
















