My Favorite Movies
| reen6178's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Beautiful Boxer 2004, Unrated) |
|
| 2 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 3 |
Ponette 1996, Unrated) |
|
| 4 |
The Deep End of the Ocean 1999, PG-13) |
|
| 5 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 6 |
Dead Poets Society 1989, PG) |
|
| 7 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Man in the Iron Mask 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001, PG) |
|
| 10 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 11 |
A Time to Kill 1996, R) |
|
| 12 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Jerry Maguire 1996, R) |
|
| 14 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 15 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Father of the Bride 1991, PG) |
|
| 17 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |

















