My Favorite Movies
| redsox325's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 3 |
The Sentinel 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Saw III 2006, R) |
|
| 7 |
World Trade Center 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Saw 2004, R) |
|
| 13 |
Days of Thunder 1990, PG-13) |
|
| 14 |
A Few Good Men 1992, R) |














