My Favorite Movies
| redisdead86's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Maniac Cop 1988, R) |
|
| 2 |
Maniac Cop 2 1990, R) |
|
| 3 |
Maniac Cop 3: Badge of Silence 1993, R) |
|
| 4 |
Saw III 2006, R) |
|
| 5 |
Why Did I Get Married Too 2010, PG-13) |
|
| 6 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Family That Preys 2008, PG-13) |
|
| 8 |
Repo! The Genetic Opera 2008, R) |
|
| 9 |
Dixie Chicks: Shut Up and Sing 2006, R) |
|
| 10 |
Mystery Science Theater 3000: The Movie 1996, PG-13) |









