My Favorite Movies


  reddittboy's Rating My Rating
1
The Punisher 2004,  R)
2
The 300 Spartans 1962,  Unrated)
3
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
REALLY FUNNY
4
The Longest Yard 2005,  PG-13)
5
Hamburger Hill 1987,  R)
6
Saving Private Ryan 1998,  R)
7
Beerfest 2006,  R)
8
Not Another Teen Movie 2001,  R)
9
American Pie 1999,  R)
American Pie
sounds great
10
Snatch 2001,  R)
11
American Pie 2 2001,  R)
12
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
13
Epic Movie 2007,  PG-13)
14
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
15
Eurotrip 2004,  R)
16
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
17
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
18
The Transporter 2002,  PG-13)
19
Transporter 2 2005,  PG-13)
20
Click 2006,  PG-13)
21
Date Movie 2006,  PG-13)
22
Pulp Fiction 1994,  R)
23
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
24
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments