Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  redchange's Rating My Rating
1
Bad Boys 1995,  R)
2
Bad Boys II 2003,  R)
3
Set It Off 1996,  R)
4
Friday After Next 2002,  R)
5
Next Friday 2000,  R)
6
Friday 1995,  R)
7
Chek law dak gung (Naked Weapon) 2003,  R)
8
Rush Hour 1998,  PG-13)
9
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
10
Mission Impossible 1996,  PG-13)
11
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
12
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
13
Barbershop 2 - Back in Business 2004,  PG-13)
14
Taxi 2004,  PG-13)
15
Transporter 2 2005,  PG-13)
16
The Transporter 2002,  PG-13)
17
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
18
Big Momma's House 2000,  PG-13)
19
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
20
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
21
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
22
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
23
Beauty Shop 2005,  PG-13)
24
Wild Wild West 1999,  PG-13)
25
Blade 1998,  R)
26
Blade II 2002,  R)
27
Pride 2007,  PG)
28
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
29
You Got Served 2004,  PG-13)
30
Drumline 2002,  PG-13)
31
Barbershop 2002,  PG-13)
32
The Salon 2007,  PG-13)
33
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)
34
White Chicks 2004,  PG-13)
35
Little Man 2006,  PG-13)
36
Scary Movie 2000,  R)
37
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
38
Scary Movie 2 2001,  R)
39
Scary Movie 3 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments