My Favorite Movies


  ReBekAa's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
The best!!!!
2
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
hillairius
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
brilliant! absolutely fab!!
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
funny
5
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
good
6
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
funny
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
The Incredibles 2004,  PG)
9
About a Boy 2002,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
Scary Movie 2000,  R)
12
Rocky 1976,  PG)
Rocky
Brilliant
13
The Notebook 2004,  PG-13)
14
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
ok film
15
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
haha well good
16
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
scary!
17
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
Great!
18
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
great
19
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
20
There's Something About Mary 1998,  R)
There's Something About Mary
good
21
Wedding Crashers 2005,  R)
22
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember
great!
23
American Pie 1999,  R)
American Pie
funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments