My Favorite Movies
| rebeccajrox's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 2 |
The Long Kiss Goodnight 1996, R) |
|
| 3 |
Along Came a Spider 2001, R) |
|
| 4 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Enemy of the State 1998, R) |
|
| 6 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 7 |
O Brother, Where Art Thou? 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Cars 2006, G) |
|
| 9 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 10 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |
|
| 11 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 12 |
The Pianist 2002, R) |












