My Favorite Movies


  RebeccaH0301's Rating My Rating
1
The Wizard of Oz 1939,  G)
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
3
Mamma Mia! 2008,  PG-13)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Raise Your Voice 2004,  PG)
6
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
7
Twilight 2008,  PG-13)
8
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
9
The Lion King 1994,  G)
10
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
11
Calamity Jane 1953,  G)
12
Grease 1978,  PG)
13
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
14
Cinderella 1950,  G)
15
Sydney White 2007,  PG-13)
16
Just Married 2003,  PG-13)
17
A Lot Like Love 2005,  PG-13)
18
Wild Child 2009,  PG-13)
19
Calamity Jane 1984,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments