My Favorite Movies
| rebcon's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Yellow Submarine 2012, G) |
|
| 2 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 3 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Requiem for a Dream 2000, R) |
|
| 5 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Sweetest Thing 2002, R) |
|
| 7 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 9 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Across the Universe 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 12 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |












