My Favorite Movies


  reba3605's Rating My Rating
1
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
2
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
3
Happy Feet 2006,  PG)
4
The Mummy 1999,  PG-13)
5
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
13
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
14
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
15
Willow 1988,  PG)
16
Legend 1986,  PG)
17
The Princess Bride 1987,  PG)
18
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
Love it!
19
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
20
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
21
Gladiator 2000,  R)
22
Braveheart 1995,  R)
23
Robin Hood: Prince of Thieves 1991,  PG-13)
24
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
25
The Legend of Zorro 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments