My Favorite Movies
| Realman208's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 6 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Jacket 2005, R) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 10 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 11 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 13 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 14 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |














