My Favorite Movies
| realjoker's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Wanted 2008, R) |
|
| 3 |
Taken 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Love Story 1970, PG) |
|
| 5 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 6 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 7 |
Child's Play 3 1991, R) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter in the Hood 2007, Unrated) |
|
| 15 |
The Unborn 2009, PG-13) |
|
| 16 |
Max Payne 2008, PG-13) |
|
| 17 |
1408 2007, PG-13) |
















