My Favorite Movies
Give list a short description
| Razieslibre's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tigerland 2000, R) |
|
| 2 |
Sworn to Vengeance 1993, Unrated) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 9 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 10 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Back to the Future 1985, PG) |











