My Favorite Movies
| rayzeeg's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rat Race 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Rain Man 1988, R) |
|
| 3 |
Grease 1978, PG) |
|
| 4 |
Sahara 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Monty Python's The Meaning of Life 1983, R) |
|
| 6 |
As Good As It Gets 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 8 |
Some Like It Hot 1959, Unrated) |
|
| 9 |
The African Queen 1952, Unrated) |
|
| 10 |
Jackass - The Movie 2002, R) |










