My Favorite Movies
| raynestorme's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
101 Dalmatians 1961, G) |
|
| 2 |
Air Bud 1997, PG) |
|
| 3 |
Beethoven 1992, PG) |
|
| 4 |
Cujo 1983, R) |
|
| 5 |
Good Boy! 2003, PG) |
|
| 6 |
Homeward Bound - The Incredible Journey 1993, G) |
|
| 7 |
K-9 1989, PG-13) |
|
| 8 |
Lady and the Tramp 1955, G) |
|
| 9 |
Lassie 1994, PG) |
|
| 10 |
The Daring Dobermans 1973, G) |
|
| 11 |
Turner and Hooch 1989, PG) |
|
| 12 |
Zeus and Roxanne 1997, PG) |











