Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  raylellis56's Rating My Rating
1
300 2007,  R)
300
good ass movie
2
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
funny shit
3
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
this shit is fire
4
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
good and exciting
5
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
better than the first one
6
TMNT 2007,  PG)
TMNT
GOOD MOVIE
7
Superman Returns 2006,  PG-13)
8
xXx: State of the Union 2005,  R)
xXx: State of the Union
good movie
9
Batman Begins 2005,  PG-13)
Batman Begins
best batman movie ever
10
Hero 2002,  PG-13)
Hero
great action
11
Unleashed (Danny the Dog) 2005,  R)
Unleashed (Danny the Dog)
good action movie
12
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
13
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
this movie is funny
14
Epic Movie 2007,  PG-13)
Epic Movie
this is some funny ass shit
15
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
this crunk
16
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
this movie is entense
17
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
18
Eight Legged Freaks 2002,  PG-13)
Eight Legged Freaks
horror and comedy mixed
19
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
actiony
20
Money Talks 1997,  R)
Money Talks
very funny shit
21
Life 1999,  R)
Life
this shit funny
22
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
this shit is funny
23
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
this shit funny
24
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
best horror
25
National Security 2003,  PG-13)
26
Love and Basketball 2000,  PG-13)
27
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
this is a crunk movie
28
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
29
Human Nature 2001,  R)
30
Where the Truth Lies 2005,  NC-17)
Where the Truth Lies
nice movie
31
In Her Shoes 2005,  PG-13)
32
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
33
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
34
Scooby-Doo 2002,  PG)
35
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004,  PG)
36
Final Destination 2000,  R)
37
Final Destination 2 2003,  R)
38
Final Destination 3 2006,  R)
39
Agent Cody Banks 2003,  PG)
40
Agent Cody Banks 2 - Destination London 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments