Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  rawalt's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
3
Foolproof 2003,  R)
4
The In-Laws 2003,  PG-13)
5
Rules of Engagement 2000,  R)
6
Just Friends 2005,  PG-13)
Just Friends
this movie is so awome
7
U.S. Marshals 1998,  R)
U.S. Marshals
great movie
8
Men in Black II 2002,  PG-13)
9
Blown Away 1994,  R)
10
Men in Black 1997,  PG-13)
11
The Missing 2003,  R)
The Missing
awsome movie
12
Blade: Trinity 2004,  R)
Blade: Trinity
I love this movie Ryan Reynolds was great in it..
13
Coal Miner's Daughter 1980,  PG)
14
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
15
The Longest Yard 2005,  PG-13)
16
Click 2006,  PG-13)
17
The Waterboy 1998,  PG-13)
18
Billy Madison 1995,  PG-13)
19
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
20
Anger Management 2003,  PG-13)
21
Double Jeopardy 1999,  R)
22
Space Cowboys 2000,  PG-13)
23
Man of the House 2005,  PG-13)
24
The Fugitive 1993,  PG-13)
25
Mr. Deeds 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments