My Favorite Movies
| Rats23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Point Break 1991, R) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 4 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 5 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 7 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Cars 2006, G) |
|
| 12 |
Meet the Robinsons 2007, G) |
|
| 13 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 15 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 17 |
Space Jam 1996, PG) |
|
| 18 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 19 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 21 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 22 |
Groundhog Day 1993, PG) |
|
| 23 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 24 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
























