My Favorite Movies
| raslayton's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 4 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Joe Dirt 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 11 |
Cars 2006, G) |











