My Favorite Movies
| rashymama09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 5 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 10 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 11 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 13 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 14 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 15 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 18 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |


















