Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  rarslaettner's Rating My Rating
1
XXX 2002,  PG-13)
2
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
3
A Man Apart 2006,  R)
4
The Pacifier 2005,  PG)
5
Knockaround Guys 2001,  R)
6
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
7
Boiler Room 2000,  R)
8
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
10
The Art of War 2000,  R)
11
The Italian Job 2003,  PG-13)
12
S.W.A.T. 2003,  PG-13)
13
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
14
Along Came Polly 2004,  PG-13)
15
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
16
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
17
A Walk to Remember 2002,  PG)
18
The Princess Diaries 2001,  G)
19
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
20
She's All That 1999,  PG-13)
21
High School Musical 2006,  G)
22
Music and Lyrics 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments