My Favorite Movies


  raquelita2003's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
3
Pretty Woman 1990,  R)
4
Grease 1978,  PG)
5
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
6
A Cinderella Story 2004,  PG)
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
Hitch 2005,  PG-13)
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
11
White Chicks 2004,  PG-13)
12
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
13
High School Musical 2006,  G)
14
Shrek 2 2004,  PG)
15
Shrek 2001,  PG)
16
The Incredibles 2004,  PG)
17
Scary Movie 2000,  R)
18
Scary Movie 2 2001,  R)
19
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
20
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
21
Spider-Man 2002,  PG-13)
22
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
23
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
24
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
25
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments