My Favorite Movies


  1. Rappleby
  2. Rachel

Zoolander, Mean Girls, Dodge Ball, Ice Age

  Rappleby's Rating My Rating
1
Zoolander 2001,  PG-13)
Zoolander
BEST MOVIE EVER
2
Almost Famous 2000,  R)
Almost Famous
Classic! great movie!
3
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
Moulin Rouge!
amazing acting,dancing AND singing! wot more can ya ask for! AND great story!
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
CLASSIC!
5
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
Dodgeball - A True Underdog Story
deadly! if ya can dodge a wrench u can dodge a ball
6
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
Romeo + Juliet
LOVE this!
7
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
Memoirs of a Geisha
AMAZING
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
jst classic really nd well johnny depp....
9
Ice Age 2002,  PG)
Ice Age
Gotta luv it!
10
Flightplan 2005,  PG-13)
Flightplan
TOPclass acting nd movie!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments