My Favorite Movies
| rapir1905's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Sonny 2002, R) |
|
| 3 |
An American Crime 2007, R) |
|
| 4 |
The Great Raid 2005, R) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 8 |
James Dean 2001, PG) |
|
| 9 |
I Vitelloni 1953, Unrated) |
|
| 10 |
City by the Sea 2002, R) |
|
| 11 |
Whatever It Takes 2000, PG-13) |
|
| 12 |
The Company 2003, PG-13) |
|
| 13 |
The Ape 2005, Unrated) |
|
| 14 |
Flyboys 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Riding the Bullet 2004, R) |
|
| 16 |
Annapolis 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Pineapple Express 2008, R) |
|
| 18 |
Milk 2008, R) |
|
| 19 |
Undermind (At the End of the Day) 2003, Unrated) |
|
| 20 |
In the Valley of Elah 2007, R) |




















